Mistrzostwa Polski Weteranów
Wspaniały występ Krzyśka Placka, zdobywcy… 3 medali w kategorii 60-64
2 miejsce w mikście z Małgorzata Rudnik
3 miejsce w singlu
3 miejsce w grze deblowej z Grzegorzem Gumińskim
Drugi z naszych zawodników Paweł Stopiński wraca z jednym medalem za 3 miejsce w grze mieszanej w kategorii 40-49, w parze z Elżbietą Kazberuk

Previous Next Play Pause
1 2

 

 Baraże o I ligę
W rewanżowym meczu o awans do 1 ligi zawodniczki UKS Maków przegrywają z Bronowianką Kraków 3-7. Dzisiaj pokazaliśmy charakter i piękną grę, na wyróżnienie zasługuje cały team. Punkty zdobyły Anna Kujawiak 2 i Marta Stopińska 1.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7
 
 

Piknik rodzinny w makowskim przedszkolu

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Rocznice są po to, by odświeżać pamięć. To takie urodziny jakiegoś wydarzenia, a o urodzinach pamiętać trzeba. Od 2010 roku ksiądz Jan Twardowski należy do naszej szkolnej rodziny. Nasz patron-nauczyciel dzieci i dorosłych wpajał sobie i innym zasadę, która brzmi: NIE BĄDŹ NIGDY WAŻNY, ALE ZAWSZE BĄDŹ WDZIĘCZNY I UWAŻNY. Dlaczego ksiądz pisał o miłości? Jak sam mówił: „Dlatego, że w życiu najważniejsze jest samo życie, a zaraz potem miłość. Naprawdę chodzi o miłość. Pragniemy jej od urodzin po śmierć”. Z okazji święta sięgnęliśmy po teksty dotyczące wiary, nadziei i miłości, bo wszystko psu na budę bez miłości , a poza tym, wszystko jest o miłości. A teksty te wypowiedzieli, wyśpiewali i wytańczyli młodzi artyści z klas od pierwszej do ósmej, których przygotowały panie: Anna Ferdzyn, Anna Kłąb, Agnieszka Maciejak i Agata Szczechowska.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

W dniu 25.05.br., dzieci z Gminnego Żłobka w Makowie wraz z rodzicami oraz rodzeństwem bawili się na Pikniku Rodzinnym w Pastuszkowym Rancho. Personel żłobka chciałby podziękować Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia. Zabawa była cudowna. Dziękujemy za zdjęcia Panu Dominikowi Domizie.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Stanisław Dziemdziela (7 lat) zobył wyróżnienie w III WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PIOSENKI O ZDROWIU, który odbył się 4 czerwca 2024 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina. Za przygotowanie Stasia do konkursu odpowiedzialna była p. Agnieszka Szychowska-Szadkowska. Jesteśmy dumni z sukcesu naszego przedszkolaka, ponieważ pierwszy raz występował przed komisją konkursową i został zauważony jego talent do śpiewu.

Gratulujemy! Życzymy wielu sukcesów na scenie.

Previous Next Play Pause
1 2 3
W sobotę 01.06.2024r. w ramach Dziecinady rozegrano turniej tenisa stołowego. 5 dziewcząt wystąpiło w jednej kategorii wiekowej, a 9 chłopców w 2 kategoriach wiekowych.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Jakub Jach, uczeń klasy VIII uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
Zostać finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego jest bardzo trudno. Jakub jest jedynym uczniem w historii szkoły, który zdobył ten zaszczytny tytuł. Wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami w kolejnych etapach konkursu, który obejmuje i poszerza treści podstawy programowej z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Uczeń przygotowywał się do konkursu pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego, p. Moniki Stań.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

1716980843146

W niedzielne popołudnie 26 maja br. w makowskim amfiteatrze odbyła się kolejna – XXIII edycja Makowskiej Majówki. Impreza tradycyjnie już, rozpoczęła się kolorowym korowodem sprzed urzędu gminy do amfiteatru. Na czele jechał zakupiony w ubiegłym roku samochód strażacki znajdujący się na wyposażeniu OSP w Świętem. Tuż za nim maszerowały grupy paradne dziewcząt  przy akompaniamencie makowskiej orkiestry dętej  pod batutą dh Mariana Chmielewskiego, makowskie przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, władze Gminy Maków oraz goście i mieszkańcy. W amfiteatrze odbyła się dalsza część imprezy, na którą złożyły się m.in. występy dzieci, grup paradnych i orkiestry dętej. W dalszej części wystąpiły zespoły – AGBE i Dawid Narożny („Piękni i Młodzi”), a imprezę zakończył koncert Gwiazdy tegorocznej Majówki - grupy „Łzy”. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy w Wesołym Miasteczku.

Serdecznie dziękujemy sponsorom Makowskiej Majówki:

- INDT Marek Kasza
- MIRBUD
- Restauracja AVALANCHE
- Zakład Robót Budowlanych Edward Duda
- PKS w Skierniewicach
- Zakład Usług Kominiarskich Agnieszka Ziombska
- EL - IN

- Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.
- Zakład Fryzjerski Barbara Paradowska
- SFAMASZ Jan Dziedzic
- Domiza Beata
- WHYKA Szkoła Językowa Karolina Kubik

- Zakład Usług Elektrycznych Henryk Szychowski
- Domiza Andrzej i Iwona
- Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
-Gabinet Dentystyczny Małgorzata Bonikowska
- Firma Handlowo-Usługowa FOKS Artur Foks
- PRO-MET Kobusiński i wspólnicy sp.j.
- Skład Handlowy Grażyna Czajka
- Gabinet Psychologiczny Dominika Wojciechowska
- COPY SERWIS Mariusz Ciucias
- FOX-CAR Rafał Foks
- MODUS
- KONS-MET Przedsiębiorstwo Metalowe Alicja Gałązka
- TOM-DAR
- BUNNY PRINT

- Ośrodek Kształcenia Oświatowego Krystyna  Lewandowska
- Firma Handlowa Czesław Staniak
- Nefretette TMX Tomasz Michalak, Agata Michalak Wójcik

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

W niedzielę 26.05.2024r. w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w kategoriach młodzik, kadet, junior. UKS Maków reprezentowało 4 zawodniczek i zawodników. Najlepiej zagrała Andżelika Bardzińska, która zdobyła aż trzy medale - brązowy indywidualnie, srebrny w grze podwójnej wraz z Natalią Krupą oraz brązowy w grze mieszanej. Natalia zajęła miejsce 5-6 indywidualnie oraz 5-8 w grze mieszanej. Kolejny, srebrny medal dla Makowa zdobył junior Jan Ceroń w grze podwójnej. Janek zajął miejsce 5-6 indywidualnie. W zawodach wystąpił również Maciej Krupa, który zajął miejsce 7-8 indywidualnie oraz miejsce IV w grze podwójnej.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9