W weekend 13-15.04.2018 roku zawodnicy UKS Maków rozegrali spotkania ligowe oraz wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódziego młodzików.

13.04.2018 drużyna UKS Fungis II Maków zwyciężyła 6:4 w meczu przeciw MLUKS II Brzeziny. Po jednym punkcie zdobyli Krzysztof Placek, Jakub Placek, Lech Kołakowski i Tomasz Nowak. Po 1 punkcie zdobyły również deble Placek/Placek i Kołakowski/Nowak.

UKS Fungis II Maków grał również 14.04.2018 z MLUKS 5 Bełchatów. Mecz zakończył się zwycięstwem Makowa 6:4. Po 2 punkty zdobyli Jakub Placek i Lech Kołakowski, 1 punkt zdobył Tomasz Nowak, oraz 1 punkt zdobył debel Lech Kołakowski/Krzysztof Placek.

W niedzielę 15.04.2018 w Łowiczu rozegrane były Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików. Drużyna młodziczek z Makowa w składzie Niedźwiadek Oliwia i Machaj Kinga zajęła III miejsce i otrzymała medale. Drużyna młodzików w składzie Jan Ceroń, Szymon Bakalarski, Hubert Piechut zajęła miejsce 9-16.