Ferie zimowe dla uczniów to czas odpoczynku od nauki ale też możliwość spędzenia wolnego czasu na fajnej i bezpiecznej zabawie. 29 uczniów Szkoły Podstawowej w Świętem podczas ferii zimowych uczestniczyło w wycieczce do kina i MC Donald w Skierniewicach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, na których wykonywano różne bajkowe postacie z talerzyków papierowych i łyżek drewnianych. Zajęcia” MasterChef ”miały na celu wyłonienie talentów kulinarnych spośród amatorów w wieku od 7 do 12 lat. Po raz pierwszy w show pod hasłem „Deserowe czary mary” uczestniczyli uczniowie, którzy wprowadzani byli w tajniki przygotowywania i różne sposoby ozdabiania deserów galaretkowo – owocowych. Organizowane zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy nie tylko świetnie się bawili ale też mieli możliwość doświadczenia nowych umiejętności.

p1010025
p1010028