tenis 04 2018

W sobotę 28.04.2018r. zakończyły się rozgrywki sezonu ligowego 2017/2018 prowadzone przez Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.
Drużyny Uczniowskiego Klubu Sportowego Maków w sezonie 2017/2018 uczestniczyły w rozgrywkach II i III ligi kobiet oraz II i III ligi mężczyzn. Drużyny występowały pod nazwą UKS "Fungis" Maków.
Drużyna Kobiet grająca w II lidze zajęła II miejsce ustępując tylko Moszczenicy, jest to najwyższe miejsce w 10-letniej historii występów Makowianek w II lidze. W drużynie UKS "Fungis" Maków w sezonie 2017/2018 występowały: Anna Caban, Marta Gaś, Ewa Maj, Martyna Madejska, Monika Jacczyk, Oliwia Niedźwiadek.
Druga drużyna kobiet występowała w III lidze i zajęła III miejsce. Dziewczęta występowały w następującym składzie: Monika Jaczyk, Kinga Machaj, Oliwia Niedźwiadek oraz w I meczu Anna Kujawiak.
W drugiej lidze mężczyzn UKS "Fungis" Maków zajął II miejsce zdobywając 24 punkty i ustępując tylko "Dwójce" Rawa Mazowiecka. UKS grał w składzie: Damian Rybak, Paweł Stopiński, Marcin Modranka, Michał Misiak. Wicemistrzostwo II ligi to największy sukces występującej w rozgrywkach II ligi od sezonu 2010/2011 drużyny z Makowa.
Grająca w III lidze druga drużyna UKS "Fungis" Maków niespodziewanie zajęła III miejsce. W drużynie występowali następujący zawodnicy: Adam Cegielski, Mateusz Kowalski, Lech Kołakowski, Tomasz Nowak, Jakub Placek, Krzysztof Placek.

 

tabelki 2017 2018 page 001 1