W dniu 1 grudnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach odbył się powiatowy konkurs czytelniczy pt. ,,Magiczny świat Tolkiena”. Naszą gminę reprezentowały uczennice VI klasy Szkoły Podstawowej w Słomkowie, w składzie: Kinga Foks, Aleksandra Piechut i Antonina Krokocka. Dziewczęta przed przystąpieniem do konkursu musiały zmierzyć się z lekturą pt. ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem” oraz zapoznać się z życiorysem Tolkiena. Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. Do drugiego etapu przeszła Kinga Foks, która odpowiedziała bezbłędnie na wszystkie pytania i zajęła pierwsze miejsce. Uczestniczki konkursu powróciły z dyplomami i cennymi nagrodami. GRATULUJEMY
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Klepaczki z Filii Bibliotecznej w Słomkowie za bardzo dobre przygotowanie reprezentacji.

IMG_0049
IMG_0049
IMG_0052
IMG_0052
IMG_0054
IMG_0054
IMG_0061
IMG_0061