To najważniejsza w Szkole Podstawowej w Świętem uroczystość środowiskowa, kultywująca tradycje religijne, integrująca społeczność lokalną, wychowująca do wartości. Jak co roku na szkolnej scenie wystąpili wszyscy uczniowie szkoły i przedszkolaki: starsi w roli postaci świętej rodziny, aniołów i pasterzy; najmłodsi zaś w roli diabląt i gwiazdeczek. Przedstawienie jasełkowe perfekcyjnie rozegrane przed publicznością uświetniły zaśpiewane "od serca do ucha" kolędy i pastorałki. Tegoroczne jasełka przyciągnęły tłumy mieszkańców Świętego i nie tylko. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: Wójt Gminy Pan Jerzy Stankiewicz, Ksiądz Proboszcz Sławomir Wasilewski oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Pani Irena Lesiak, a także wielu innych szanownych gości, którzy ocenili nasz występ jako niekwestionowany wysokich lotów teatr. Serdecznie dziękujemy.

Jaselka_Swiete001
Jaselka_Swiete001
Jaselka_Swiete002
Jaselka_Swiete002
Jaselka_Swiete003
Jaselka_Swiete003
Jaselka_Swiete004
Jaselka_Swiete004
Jaselka_Swiete005
Jaselka_Swiete005
Jaselka_Swiete006
Jaselka_Swiete006